| Adrianaman3 a întrebat:

Hei. Tata imi recomanda sa ma apuc de un sport de contact si eu imi doresc de mult dar am indoieli din cauza fizicului si a timiditatii mele. Am 16 ani, 168cm si 50 de kg. Ce sport de contact ar trebui sa fac? Tata se gandea la kempo eu nu stiu ce vreau dar nici nu cunosc bine fiecare sport de genul.

5 răspunsuri:
| kepler22b a răspuns:

Salut. Iti recomand Box. Deoarece esti scund si pentru k1 iti trebuie picioare zdravene. Si inplus esti maruntel te bagi usor sub adversar si il poti elimina laughing

| Adrianaman3 explică:

Sunt fataXD

| Shi_Box_Alexandru_2001 a răspuns:

Cred că tatăl tău ar accepta și alt fel de sport! Așa că alege ceva ce îți place ție și fa o cu pasiune! Nu lăsa pe alții sa aleagă pentru tine!