| SmileAgain a întrebat:

Am 1, 69 si 56 de kg. As vrea sa slabesc pana in 50 happy. Am auzit ca daca dansezi 2-3 ore pe zi te ajuta la slabit. Este adevarat? laughing (Bineinteles fara sucuri acidulate, fast-food si alte prostii ). Funda garantat! :*

Răspuns Câştigător
| MioaraParalescu a răspuns:

Da este adevarat!
Ai putea incerca de asemenea sa alergi sau sa sari coarda 1 ora sau 2 pe zi.

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Te ajuta orice arde calorii. Dansul arde calorii, deci e ok. Dar poti incerca si altele, cum ar fi alergat.