| KSD a întrebat:

am auzit de aparatul relax and tone... credeti ca isi merita banii? eu nu l-as lua de pe topshop pentru ca 2 milioane. am gasit in Germania exact asa ca la tv cu 15 euro. m-ar ajuta macar putin in combaterea celulitei si grasimii cu o cura de slabire adecvata? multumesc frumos. funda

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alina224 a răspuns:

Buna, uite eu am luat de aici http://preturirezonabile.ro/Aparat_masaj_Relax_and_Tone la doar 70lei. Multumita de el, trebuie doar sa te obisnuiesti sa faci 10 minute cu el. Rezultate bune mai ales in zona abdomenului. Succes!