| Mandy a întrebat:

Relax & tone te ajuta sa slabesti?

Răspuns Câştigător
| Xpert a răspuns:

Da! tocmai de asta fac atata publicitate! este normala ca la pretul lui sa fie si de calitate!
numai bine!

5 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

NU!
relax & tone diminueaza celulita si lasa pielea mai fina, atat!
Daca te faci zilnic timp de 2-3 luni poate scapi si de cativa cm. dar la cantar nu ai sa vezi diferente>big grin

| ddanaraluca a răspuns:

Buna Gummy
Din cate se aude se pare ca, DA
Si eu sunt de aceeasi opinie insa nu cred ca slabesti asa repede cu ellaughing

| ralukyss a răspuns:

Kangoo jumps e cea mai buna metoda. abdomen plat, picioare tonifiate.

| Anamarya_5888 a răspuns:

Sall Gummy... da : relax&tone e foarte bun pentru ca elimina celulita, relaxeaza muschii, elimina durerea de gat si de spate si recontureaza zonele cu probleme.

Funda?happy

| Ilinca_7232 a răspuns:

Eu am avut 90 kg la 1, 74 m. Am slabit in 50 kg. Nu zic ca doar cu relax & tone, dar si cu altele.Imi faceam de 3 ori pe zi exercitii cu relax and tone cite 20 de minute. Faceam seara la ora 21:30 in fiecare seara 1000 de abdomenuri. Dimineata mincam un morcov cu mar si apa era suc cu mar si morcov tot asa ziua mincam o salata verde. Seara puteam sa stau la calculator sau la telivizor si daca imi era foame beam un chifir care nu il iubeam deloc, dar il beam cu deasila cu un morcov. Am slabit 40 kg este bine si tin asa dieta dar fac deja cite 500 de abdomene si am trecut cel putin la 350 abdomene.