| Celceintreaba35345 a întrebat:

Hei, TPU! care credeti ca e cel mai tare sport? mie imi plac boxul, tenisul si fotbalul dar imi pun intrebarea care e cel mai cel
ca cel mai greu e boxul cel mai popular fotbalul si tenisul este interesant.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Mie imi plac urmatoarele: tenis, snooker, darts, fotbal, handbal. Consider ca cele mai grele sunt snooker-ul si darts-ul. Daca incerci sa le joci, iti vei da seama de ce.

| Celceintreaba35345 explică (pentru AFR81):

Stiu ca sunt si alte sporturi grele dar ma refeream strict la abilitatile de care ai nevoie pentru ca sa fii printre cei mai buni(putere, viteza, flexibilitate etc.)