| ArilAll4Tech a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de patine de calitate.
Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

Patinele de calitate sunt cele folosite in sportul numit Hockey. Ce vezi prin Carrefour sau la majoritatea magazinelor online sunt jucarii (pentru incepatori). Patinele de calitate sunt produse de CCM, Bauer, Easton, Graf, s.a.m.d.

3 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Alea de pe insportline sunt praf de tot. Si pentru ca tot vorbea cineva mai sus de CCM si Bauer uite aici un magazin bun cu asa ceva : www.skates.ro/patine

| robert33_6334 a răspuns:

Daca vrei ceva de calitate inalta, poti alege patinele Jackson sau riedell. sunt cam scumpe dar sunt cele mai bune.sau daca vrei ceva ieftin, care sa fie cat de cat bune, alege patine RCO. sper ca te-am ajutat