| FroddoLikesBlood a întrebat:

Hei TPU.Pe ce post e difuzat meciu Romania-Franta si la ce ora? Ce sanse credeti ca avem? O parere. dau funda.Mersiikiss

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

1.Meciul este pe TVR 1, de la 21:30
2.N-avem,asta e ideea laughing

3 răspunsuri:
| AllysaDeea a răspuns:

Pai meciul e p TVR 1 de la 21:30 si cred ca o sa luam bataie cu echipa asta fantezista a lu Piti oricum sper s m inshel si sa ii batem pe francezi

| MillzBya a răspuns:

Meciul este la ora 21:30 pe TvR 1... ce pot spune in afara de "Hai Romania!" laughing avem o sansa, sper sa castigam happy

| MariusDeejay a răspuns:

Meciu e azi la 8 jumate seara la Tvr 1 sper sa batem macar cu 1-0