| DenisaNicoletaG a întrebat:

star
Practicati vreun sport sau va place un sport anume?
Eu practic tennis-ul de camp.
Astept comentarii happy

60 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Ma refeream ca in mare parte voi baietii sunteti preocupati de acest sport.

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Deci daca aveai locuri speciale pe acolo, sa inteleg ca faceai dansuri? Ce fel de dansuri?

| DenisaNicoletaG explică (pentru Desireღ):

Da, e un sport foarte frumos, doar ca am ramasesem singura si nu eram in apele mele fara nicio amica, ca mai eram cu doua prietene de-ale mele.

| Drimmero a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Noi barbatii suntem mai capabili sa intelegem sportul asta, suntem dispusi sa punem suflet si sa ne sacrificam pentru acest sport, il traim la intensitate maxima,, mai ales cand ai o echipa pe care o iubesti, fiecare meci se joaca cu intensitate si pasiune.

| DenisaNicoletaG explică (pentru OoBunnyoO):

Ce frumos e patinaj-ul.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Mi-am dat seama. happy

| anamariarot a răspuns:

Mie îmi place să joc badminton, îmi plăcea/place să merg la kangoo jumps, dar am renunțat din cauza durerilor de articulații de la nivelul genunchilor sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Tango sau flamenco.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu vad ce este asa de amuzant.E doar un sport.

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Asa este. Eu il practic zilnic, inca de cand m-am nascut, si inca nu m-am plictisit de el, ba parca imi place din ce in ce mai mult.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Dap, vrei sa te alaturi? laughing
Cea mai interesanta parte este atunci cand privim cum creste iarba. Ah, ce amintiri frumoase laughing

| fgdzsffdfzgvfz a răspuns:

Da, am fost campion national la coniac-canoe 2 ani, iar 3 ani la rand am castigat mai multe premii de distinctie la halbere dar din cauza saraciei nu am mai putut continua, nemaiavând bani de autobuz crying In prezent practic sticlismul si aruncatul greutatilor in familie.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Mayhem666):

Trebuie sa avem grija totusi sa nu practicam prea mult aruncatul cu privirea, ca atunci nu mai conservam energie ca Oreki Houtarou si nu mai devenim "genii."

| Mayhem666 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Nu stiam ca si tu te uiti la anime-uri.

| Vlad4658 a răspuns:

Da sunt dansator profesionist :) Dansuri standar si latino americane https://www.youtube.com/watch?v=mc8LOhe6jFM latino, https://www.youtube.com/watch?v=Eem0b0bdXdI standard :)

| SERIALS a răspuns:

Eu as practica tenisul de pat. Dar nu am cu cine sa-l practic.

| RainmakerX a răspuns:

Am practicat karate timp de 6-7 ani.
M-am lasat.

Imi place sa joc basket si ping-pong.

| SpeedPrimer a răspuns:

Mie imi place sa cant la ciatrna

| DenisaNicoletaG explică (pentru SpeedPrimer):

Si mie imi place sa cant, dar sa cant vocal. star

| DenisaNicoletaG explică (pentru RainmakerX):

Deci si de tine sa ne ascundem. Esti si tu periculos. laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Vlad4658):

Wow! Interesant, imi place dansul. happy

| SpeedPrimer a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ciatrna adica cu crenvustiu si cu mana (lel)

| RainmakerX a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Degeaba sad Nu ma compar cu userii de la aikido si krav maga

| DenisaNicoletaG explică (pentru RainmakerX):

Hai mai, daca eu zic asa, pai asa ramane happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru SpeedPrimer):

OMG. Credeam ca voiai sa scrii chitara acolo, imi cer scuze laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Andreea189):

Ce sexy e sa vezi o fata care joaca fotbal, mi se pare incitant happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Interesant. happy

| DenisaNicoletaG explică:

Am inteles laughing happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru anamariarot):

Ce pacat!

| cristi202 a răspuns:

Imi place voleiul, pe care l-am si practicat de performanta, si ciclismul, pe care il practic acum.