| Lilia2621 a întrebat:

Ce exercitii/sport va place cel mai mult sa-l practicati si de ce?

Răspuns Câştigător
| eek a răspuns:

Voley. e cel mai putin solicitant

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Masturbarea.
Ca-i fain.

| IMC90 a răspuns:

Umeri-craci

| Lilia2621 explică (pentru IMC90):

Si in ce consta acest sport?

| IMC90 a răspuns (pentru Lilia2621):

Da-i un sărci pe guagal

| mat31new a răspuns:

Fotbal, am cu cine juca. dar depinde unde sunt, daca sunt plecat undeva si intalnesc baieti care joaca altceva ma acomodez, joc orice.

| Shado15 a răspuns:

Handbal; x nu tine neaparat de forta, iti trebuie si minte love struck mie imi place foarte multtongue

| Vandalism a răspuns:

100 De Sticle Garduri.

| TaniutzaB a răspuns:

Sall! ma numesc Tania si practic handball! este foarte frumos si te poti imprieteni cu o gramada de fete din echipa ta dar si dintre adversare! mie imi place foarte mult pentru ca eu eram mai scunda si asa daca practic handball m-am lunget! acum sunt binetongue (funda pls)happy

| botisdenis a răspuns:

Care este scopul intrebarii?