| Isabelamaria21 a întrebat:

Voi practicaţi un sport? Eu practic Karate de 1 lună şi îmi place foarte mult. Voi ce sport practicaţi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Eu practic statul degeaba de cand m-am nascut ...sunt campion national big grin
nah, acum pe bune, ...nu am practicat niciodata un sport, si acum regret ...as fi vrut sa dau la inot cand eram mai mic, dar acum. inot doar de placerewinking

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt fostă sportivă, în prezent merg la sală și mă simt excelent după o oră și treizeci de minute de antrenament!
Valabil pentru toată lumea, evitați sedentarismul.
Pa, pa.

| Etelca a răspuns:

Eu fac inot.

| Aberdeen a răspuns:

Karate este o arta nu un sport.si eu il practic de aproape 4 luni de zile.nu este o arta usoara dar beneficiile sunt incantatoare.ce stil practici?

| Cata1919 a răspuns:

Si eu fac karate de 2 ani aproximativ, stilul shotokan.Eff fain!

| Agatha68 a răspuns:

Karate de 5 ani

| IuliaPayne29 a răspuns:

Si eu fac tot karate.Stilul shito ryu. happy