| Handrei123 a întrebat:

Ce sport va place cel mai mult si il practicati?
Si de ce?

Răspuns Câştigător
| kiparos a răspuns:

NU trebuie sa pratici un sport ca imi place mie sau altcuiva, practica daca poti toate sporturile, eu joc volei, baschet tenis, si in primul rind fotbal, tot sportul e sanatos. Practica in primul rind sportul acela in care esti bun, si nu e rau sa practici si altele.

6 răspunsuri:
| xSoaked a răspuns:

Tenisul. Pentru ca... ma simt bine facand asta. Si totul imi vine la indemana... Imi place foarte mult, e incredibil ca poti face ceva ce te ajuta in timp ce iti aduce si satisfactie big grin
Nu stiu daca se pune ca sport, dar de fapt cel mai mult imi place sa ma plimb cu rolele, este foarte confortabil si imi place s-o fac la viteza mare laughing

| Iziii:x a răspuns:

Handbalsmug
Ptc. il adorlaughing

| AzzzY a răspuns:

Volei, pentru ca se joaca in echipa, si nu e doar un joc uarecare, atunci cand joci trebuie ca sa te gandesti la fiecare miscare pe care o faci tu sau echipa ta, trebuie sa fi pregatita ca sa iei decizi rapizi, imi place pentru ca e un sport special, si la care munca in echipa e pe primul plan big grin

| Pustii a răspuns:

Pai volei...pentru c-ai lucru in echipa, karate pentru ca nu stiu imi place ff mult si, stiu ca nu-i sport dar app la fel dansul,

| PufoseniaDF a răspuns:

Judo pentru ca ee un mod de a ma relaxa si de a cunoaste pers noi si nu in ultimul rand pentru ca fac in acelasi timp si un sport sanatos

Răspuns utilizator avertizat