| lavyniutza a întrebat:

Hei TPU, vreau sa stiu si parerea voastra. Vreau sa ma apuc de gimnastica ritmica dar am 16 ani. Oare e prea tarziu sa ma apuc de acest gen de sport? Astept cat mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| EuVreauWooziiu a răspuns:

Nu e prea târziu. Eu am făcut gimnastică ritmică timp de 3 ani și mai veneau și fete mai mari (14-18 ani), care acum încă practică acest sport. Dacă ai voință poți să dai impresia că cunoști sportul de mai bine de 10 ani. Sper să te ajute cu ceva răspunsul meu big grin

2 răspunsuri:
| CristinaSNC a răspuns:

Poti sa faci asta in timpul liber, daca vrei sa te apuci pentru a face performanta in domeniu e cam tarziu sad. Depinde si de cat de repede poti evolua, dar de obicei de acest sport te apuci chiar si de la 5 ani. Acum e doar o parere happy

| lavyniutza explică:

Mersi,o sa incerc. Incercarea moarte n-are. O sa caut un club sau cum se numeste in orasul meu