| giuzelim a întrebat:

Am 14 ani si vreau ca in vara aceasta sa ma apuc de gimnastica de performanta. Stiu ca nu e usor, dar imi doresc asta foarte mult. E oare prea tarziu? Stiu ca normal copii se inscriu la asa ceva de la 4 ani in sus. Nu sunt slaba dar am masa musculara foarte dezvoltata ( fac mult sport in timpul liber ). Imi puteti da vreun sfat? Nu conteaza daca nu stiti foarte bine ce sa imi recomandati. Sunt dispusa sa citesc toate raspunsurile si bine inteles ca voi da si funda. Multumesc frumos! :*

1 răspuns:
| koko3475 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar la varsta asta deja trebuia sa ai corpul format ca gimnasta.....parerea mea e ca e cam tarziu.