| Lavynya11 a întrebat:

Hei.
Vine banchetul iar eu sunt foarte ingrijorata.
As vrea sa imi micsorez putin bratele.
Imi poate sugera cineva unele exercitii pentru brate?
Mentionez ca nu am gantere sau alte aparate acasa.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De cate ori trebuie sa scriu ca grasimea cand se arde se arde de pe tot corpul, gantere chiar daca ai face, ai face muschi nu ai topi tu grasimile, nu vrei sa le maresti ce sa faci cu ganterele, fa sport sprinturile de maxima viteza 4 minute pe zi de 4 ori pe saptamana, dieta low carb, low fat, high proteine

| DryIce a răspuns:

Creierul adapteaza greutatea noastra chiar daca crezi ori ba e demonstrat striintific si e o glanda. De obicei in cca 3 luni se poate schimba greutatea. Pentru asta trebuie sa schimbi regimul alimentar si sa mananci mai putin timp de 3 luni si dupa asta corpul se adapteaza la noua greutate si nu te vei putea ingrasa dupa aceea atat de repede. Stai in fata calculatorului si mananca mai putin laughing sincer gata cu saorma

| scully a răspuns:

Nu lua pastile. Incearca sa faci flotari, ele iti antreneaza nu doar muschii bratelor, ci si pe cei ai spatelui si abdomenului. Sunt o multime de tipuri de flotari: mai usoare, mai grele. In lipsa aparatelor eu zic ca sunt cele mai eficiente exercitii. Nu uita ca trebuie sa te incalzesti foarte bine mai intai, prin rotirea bratelor, etc.

| Scîrlat_Mădălina_1992 a răspuns:

Buna!
Tot câteva luni mai erau și până la o petrecere la care îmi doream foarte mult să merg când am început să mă panichez, fix ca tine :D Știi ce am făcut eu? Am început să fac jogging în fiecare dimineață (a fost, așa este, cam dificil la început, dar a meritat) și am luat spirulina asta (https://www.biosunline.ro/......ere.html), 3 pastile pe zi. Rezultatele au fost excelente :D M-am super distrat la petrecere și am cunoscut-o și pe cea mai bună prietenă a mea acolo :D Succes și ție! Și petrecere frumoasă;)

| Lavynya11 explică:

PreaNecunoscut, eu am pus o intrebare nu am asteptat critic cum ca sa las saorma
Pentru buna ta cultura generala nu am mancat niciodata saorma, mi se pare cel mai scarbos lucru pe care l.ar putea manca oamenii