| anonim_4396 a întrebat:

Heii!happyAs vrea cineva sa ma ajute cu niste videouri cu ex pentru abdomen care chiar sa eficiente, nu am nevoie de patratele, doar sa slabesc putin.Multumesc anticipatlaughingAh si da, cine stie niste sfaturi, exercitii cum sa sar in lungime de pe loc mai multi cmbig grin

Răspuns Câştigător
| Syndre a răspuns:

Personal exercițiul următor mi s-a părut destul de bun pentru abdomen, atât pentru slăbit cât și pentru dezvoltarea musculaturii. https://www.youtube.com/watch?v=ZJ8Zdj0OPMI
Poți să cauți singur și să vezi ce îți place, diferă de la persoană la persoană. Oricum, abs are made in the kitchen. Poți să muncești tu la sală cât vrei, dacă dieta nu e okay nu o să obții rezultatele dorite. Spui că nu vrei pătrețele și doar să dai jos puțin din grăsime, așa că n-ai nevoie de cine știe ce dietă, doar renunță la dulciuri -măcar parțial- și taie din carbohidrați(pâine, paste) și evită grăsimile în exces(prăjeli, brânză foarte grasă etc.). Mult succes! :)
Cât pentru săritura în lungime de pe loc, procedura e destul de simplă. Bănuiesc că îți trebuie pentru ora de sport, ar fi trebuit să-ți arate profesorul. Singurule sfaturi pe care ți le pot da e să te folosești atât de mâini pentru elan, cât și de picioare pentru forța săriturii. Practica e baza, dacă repeți exercițiul ai să vezi că o să te apropii de scorul dorit!

| capbatutcatalina a răspuns (pentru Syndre):

Mersi mult:*

| Syndre a răspuns (pentru capbatutcatalina):

Cu plăcere! happy

3 răspunsuri:
| Rabbit12345 a răspuns:

Pentru inaltime fa baschet si pentru abdomen cauta pe youtube; abs workout. (De la passion4profession)