| Ryx a întrebat:

Stie cineva niste exercitii pentru abdomen, eficiente? In cat timp se vor vedea rezultate?

4 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Vrei patratele, faci cardio si mananci sanatos.

| Aparaschivei_Codrin_1990 a răspuns:

Pai ar fi abdomenele sau coreenele, dar trebuie sa mananci cat mai sanatos. Sper ca te-am ajutat happy

| Adina377 a răspuns:

Abdomenele sunt cele mai bune si dau efect sigur si nu pot spune in cat timp si trebuie sa mananci putin, des si sanatos

| SiLaS a răspuns (pentru Adina377):

Abdomenul nu il faci din exercitii specifice(crunch-uri normale, bricege etc.) Il faci din alimentatie in primul rand si din cardio.Nu mai vorbii prostii ca nebuni ca tine induc lumea in eroare si ii faci pe altii sa faca 1000 de flotari degeaba.