| gina007 a întrebat:

Heiii... Vreau sa va intreb ceva. Daca beau ceai verde si nu mai mananc pot sa slabesc?happy. Funda:X

Răspuns Câştigător
| YoOYoO a răspuns:

Sal'tare!
Nu stiu daca slabesti, dar in locul tau n-as face asta. In primul rand ceaiul verde este cam tare si ca singur aliment este prea mult pentru organism. In al doilea rand trebuie sa mananci. Poti sa mananci dimineata mai consistent, la pranz o supa si un ghiveci si seara o felie cu unt si gem sau mai stiu eu si un ceai(poti si dimineata un ceai).
Abracadabrabye!

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Mai degraba o sa te imbolnavesti daca nu o sa mananci deloc, trebuie sa mananci,,, mai putin da tot trebuiewinking

| stefanradu a răspuns:

Buna Gina,
Ca sa slabesti, solutia nu este sa nu mai mananci si sa bei ceai verde. Afla cum poti slabi sanatos aici: http://hunkbody.ro/cele-mai-bune-exercitii-cardio-ca-sa-arzi-grasimea/

si aici: http://hunkbody.ro/da-burta-jos-partea-1/

| l3rok3nAng3l a răspuns:

Eu cred ca cel mai simplu mod de a slabi este sa faci mult sport, sa alergi zilnic si sa mananci ceva sanatos zilnic adica salate din legume si fructe!love struckkiss