| Cheetah a întrebat:

HELP! Am celulita pe coapse si as vrea sa scap cat mai repede de ea. Arata foarte inestetic... ce exercitii pot face? sau la ce aparate pot lucra la sala?

7 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Nu doar sportul are impact asupra celulitei. Sunt unele alimente care duc la aparitia ei si de care ar trebui sa te feresti daca nu mai vrei celulita. Citeste aici: http://www.fara-celulita.com/factori-care-duc-la-aparitia-celulitei/

| VladimirPutin a răspuns:

Ar fi bine să alergi vreo 2 ore pe zi, dar pe iarbă cel mai indicat

| AverageIAlex a răspuns:

Fa sex.

| TommyHilfiger a răspuns:

Flexii laterale.

| keshaYRY a răspuns:

Incearca relaxendton :te poti unge cu orice crema de slabit apoi te masezi cu aparatul relaxendton... sper ca ti-am fost de ajutor...sa scapi repede de ceelulita:*:*:*

| keshaYRY a răspuns:

Sau mai am o solutie:faci sport dimineata,manaci niste fructe, mananci putin si des, si nu mai mananci dupa ora 6 seara

| Aysel a răspuns:

Eu de exemplu merg de 2 ori pe saptamana la zumba fitness si imi este de ajutor.incearca si tu!