| anonim_4396 a întrebat:

Hey ..deci practic lupte libere. stie cineva.ce trebuie sa mananci cand esti la slabire? :-s

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ai grija sa-ti asiguri necesarul proteic ( din carne, branza, oua, etc. ) ca altfel o sa-ti scada si forta cand slabesti si nu stiu cat de bine e sa se intample asta cand faci lupte happy

In principiu mentine cantitatea de proteine, scade cantitatea de grasimi si carbohidrati.

5 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Ma gandesc ca practici luptele alea pe strada ca daca mergeai la sala aveai un antrenor care te-ar fi putut indruma...

| AdinaMihaela00 a răspuns (pentru michael5813):

Nu.nu practic luptele pe strada laughing. doar ca atrenoru.nu prea ne lasa sa facem slabiri happy ..si daca faceam lupte 'de strada' nu avea nici un rost sa fac slabire happy

| michael5813 a răspuns (pentru AdinaMihaela00):

Pai...in cazul asta inseamna ca ar fi totusi bine sa asculti de antrenor! asta daca vrei sa faci performanta.

| LucyDinamovista48 a răspuns:

Pentru slabire ar fi indicat sa mananci multe fructe si legume.dar daca o sa mananci doar fructe si legume o sa-ti scada forta..asa ca mai poti sa mananci din cand in cand carne, branza...

| DieHexe a răspuns:

Daca vrei sa slabesti, mananca doar 800 kcal pe zi. asa fac si eu si merge>:d