| AdrianutSsu a întrebat:

:] Am o intrebare pentru cei care joaca WWE SMACK DOWN vs RAW 2011 pe PS2. La Road To Wrestle Mania cu John Cena, intr-o saptamana nu mai stiu care trebuie sa joc un meci Tag Team si trebuie sa fac miscarea personala dintre John Cena si unu k care is in echipa. Cum se face miscarea aia? Cand ii in colt si am P sau R?

Răspuns Câştigător
| Anndreass a răspuns:

Apasa R adica cum sa-ti explic r BUTOnu jos de dreapta si il dai in ce parte vrei..stiu meciu John cena si MVP vs legacy sau nu mai sti. in fine asa se face