| GreyShawn a întrebat:

:D Cine stie cum se numeste "smecheria" asta >-- http://gifsoup.com/view3/3603005/parker-o.gif
Si daca stiti cum se poate face :D
Funda ~

Răspuns Câştigător
| Hades98 a răspuns:

Asta sunt 2 miscari combinate :
1-Datul peste cap
2-Podul
Incearca sa aterizezi de sus din picioare in pod sprijinindute cu mainile si picioarele si incearca sa dai picioarele peste cap ca sa ajung in partea cealalta unde sunt mainile esti destul de grea dar cu putin antrenament poti reusii
Persevereasa si nu renunta.
Bafta!

1 răspuns:
| Hades98 a răspuns:

Aceasta se exectuta astfel:
Cazi in pod pe spate sprijinindute cu mainile si dupa aceea incerci cu picioarele sa ti le aduci dandute peste cap sa ajungi cu picioarele la maini ca cand ai fi stat ghemuit
Trebuie sa perseverezi
Bafta!