| MarySille a întrebat:

slabesti daca numai mananci seara de la ora 6? in sus?

Tks! si multa sanatate! Fundita!

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Da depinde acum si de ora de culcare, daca te culci de obicei la 12 noaptea nu trebuie sa rabzi de la 6, conteaza sa nu mananci cu 2 ore inainte

6 răspunsuri:
| MadNNNeS a răspuns:

Poti sa nu mananci zile intregi, dar daca nu faci miscare si exercitii degeaba.

| Alexandra260 a răspuns:

Nu numai asta.E doar un fel de a slabi. Dar pe alnga asta trebuie sa faci sport, eviti painea si dulciurile, multa miscare si poti face exercitii acasa(abdomene, genoflexiuni, flotari etc)

| mary4567 a răspuns:

Daca nu mai mananci seara de la ora 6 nu inseamna ca slabesti...intr/adevar este un inceput.Dar cred ca trebuie sa depui mai mult efort pentru a slabiwinking Succes [fundooi?]

| abcd_5263 a răspuns:

Mda... dar nu foarte mult, degeaba nu ma manaci dupa ora 6, daca thoata ziua ai bagath in tene " ca intr-o betoniera", n`o sa aiba niciun efect asta...
Mai bene ai tine un regim care garantat slabesti kg bune daca sti cum sa-l ti, uite iti dau un exemplu de regim, care l`am tinuth si eu ca sa slabesc... sh ajunsesem ca sa slabesc un kg in 2 zile.
asta este dieta :
~ora 08:00 : o cafea fara zahar ( se accepta zaharina) sau o grefa pentru cei care nu consuma cafea.

~ora 10:00: un iaurt dietetic 0.00% grasimi (prodlacta)

~ora 13:00: carne de pui, vita sau peste, fiarta sau pe gratar, fara sare. Se poate manca cu o salata din rosii si castraveti, dar fara sare. Poti manca cata carne vrei, nu exista limitha happy!

~ora 16:00 : un mar

~ora 18:00: o grefa

Dupa ora 18:00 condumati numai lichide( apa sau ceai cu lamaie fara zahar- se accepta zaharina) de la 2 l in sus, nu mai putin de 2 l!

fundita?

| cartman a răspuns:

Mananc si la ora 2 noaptea, dar nu ma ingras si nici nu slabesc. Depinde mult de organism.

| Myku a răspuns:

Da...pentru ca stomacul pana dimineata ti se elibereaza

daca nu mananci seara timp de maxim o luna vei vedea rezultatul.