| raluka35 a întrebat:

Daca fumezi te ingrasiiiiiii? Mi. a zis o fata ca te ingrasi dar nu cred. Daca nu prea mananci si fumezi. Nu mananci seara. Mananci multe fructe. Nu slabesti de la fumat? :*

Răspuns Câştigător
| Happyness a răspuns:

Nu te ingrasi, mai repede slabesti. dar sunt unele pers care nu slabesc. depinde de organism

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

De la fumat slabesti, normal.

| vlaaddd a răspuns:

Nu te ingrasi, mori!

| gabryel a răspuns:

De la fumat slabesti treptat.

| Madalina1455684 a răspuns:

Slabesti.Pt co tigara are un rol negativ in corp si ea normal ca iti slabeste toate organelelaughing)parerea mea.Nu imi place biologia da zic si eu ce mai audlaughing

| Juliebelle a răspuns:

In mare parte, ceea ce ai auzit este corect si adevarat, deoarece tutunul contribuie la depunerea tesutului adipos. Nu foarte mult, dar are repercursiuni mai tarziu.Nu te sfatuiesc sa fumezi, caci ingrasatul este o particica din ceea ce iti afecteaza din corp.big grin

| Juliebelle a răspuns:

Eu asa am citit intr-un articol, dar fumatul eu stiu ca te face slaba rau... si iti afecteaza corpul.

Răspuns utilizator avertizat
| cosima11 a răspuns:

Daca tu consideri ca fumatul ar fi o solutie pentru a slabi, mai bine alunga`ti ideea asta. gandeste-te ca poate o sa slabesti dar ii faci f rau organismului.mai bine fa niste exercitii fizice care cu sguranta vor da rezultate.:*