| Salamandra44 a întrebat:

Hey TPU... Ştiţi nişte exerciţii pentru fund bombat?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Genuflexiuni și fandări cele mai bune, în rest mai găsești pe Youtube antrenamente special pentru acea zonă

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Silicon in fund, bine pe fund ca in fund e altceva, ceva in genul artistei tunate"kinky menaj"

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să dai din fund.

| alina2k18 a răspuns:

Mai multe tipuri de genoflexiuni si exercitii de care sa te tii cateva luni si faci pana cand simti ca arde muschiu;) am facut eu unele de am zis ca imi ia foc carnea pe mine :)) https://www.youtube.com/watch?v=HeolReSa5ic
Pare usor dar nu e;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băgate cu fundul în urzici sa vezi ce bombat va fi sau într un stup de albine

| GouDidodino a răspuns:

Fa seex anaal la greu

| AwGenetix a răspuns:

Raspunsul e simplu. Seex anaal de 4 ori pe zi.
Sau..Silicon. Nu de la Dedeman.

| CosminBoss22 a răspuns:

Fa mult sex