| Torreto112 a întrebat:

Hey TPU,sunt nedumerit,sunt destul de bun la scoala,adica la toate materile in afara de mate,la care profesorul m-a lasat repetent,iar tatal meu este foare suparat,pur si simplu nu pot sa invat la matematica,dar nu despre asta este vorba,faza e ca mie imi place foarte mult sa lupt, adica este ca un fel de pasiune, am avut prima bataie serioas la 8 ani(stau intr-un cartier de romi ceea ce a influentat mult asta), de atunci nu am mai avut treaba pana in clasa a-5-a cant am intalnit smecheri peste smecheri, de atuncia contactele fizice au devenit mai dure,deci pot sa spun ca stiu cate ceva,acuma eu vreau sa ma duc la BOX,dar tatal meu spune ca ar fi o risipa de timp si de bani findca nu voi ajunge nicaieri,din cauza batailor am cunoscut multi oameni,"smecheri" orasului acuma ma respecta si ma stiu toti deci as putea vorbi cu cineva sa ma introduca in lumea boxului, la mine la bloc(mai demult) se organizau lupte, asa in joaca punea fiecare 10 lei si care castiga lua bani, tatalui meu nu i-a placut si mi-a zis ca nu ma va sustine niciodata.Acuma intrebarea este ce sa fac?
Am 15 ani si sunt intr-o conditie fizica buna zic eu, merg 5 pe saptamana la sala, si momentan nu mai locuiesc cu tatal meu ci cu varul intro garsoniera, si chiar vreau sa lupt!

6 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Si repetent si batausi, ai toate calitatile extra, o sa ajungi departe rau

| Eustache69 a răspuns:

Fă-i praf, băiete laughing

| NameHarris a răspuns:

Tu incepi cu matematica si gati lupte box etclaughing lol esti nebun la 15 ani te respecta tot orasul ar fi posibil daca tactu ar fi ceva bosswinkingsau tot orasul insemnad la tine copii pana in 13 ani? Si sa stii ca boxul nu este o risipa de timp sau de baniwinking eu am facut 3 anihappySi tu ai o imaginatie bogatalaughing

| Hakuouki a răspuns (pentru NameHarris):

Jur ca TPU e plin de scriitori, fanfiction laughing

| vocea a răspuns:

Poti sa te duci la un club de box fara taxa atunci ei iti vor spune daca mergi pa departe sau nu daca are rost, asa daca te duci la unul cu bani poti sa lupti toata viata daca le dai bani

| KilluaZoldyck a răspuns:

Esti campion pe sate! Keep it up