| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Hitler? Eu una foarte buna! Dar despre "romi"? Daca mai era Hitler acuma...

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Ma intereseaza nazismul si tot ce e legat de subiect, dar nu pot sa spun ca sunt 100 % pro. Mi se pare genial cum o singura persoana a putut detine o asemenea putere asupra a milioane de oameni si da, treaba cu tiganii ar fi fost un mare avantaj. Nu sunt rasist, dar nu suport 99, 9 % din tigani. Probabil exista exceptii, eu nu am intalnit inca una, dar sa zicem ca exista, desi extrem de putine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru thegatekeeper):

"Mi se pare genial cum o singura persoana a putut detine o asemenea putere asupra a milioane de oameni", in cazul asta documenteaza-te despre Stalin sau Mao Zedong, au stapanit mult mai multi oameni decat Hitler

| mona a răspuns:

Nu pot sa am o parere buna nici despre Hitler si nici despre,, romi,, si nu vreau sa se interpreteze gresit.,, de ce,,

| kzd a răspuns:

Un trateg genial, cu o minte bolnava, mai ales in ultimii ani de viata cand boala i-a grabit miscarile in raboaie. Daca nu ataca Rusia, poate alta era isoria lumii acum. pace!