| BeYourserlf a întrebat:

Trec de grupe Steaua, Rapid si Vaslui? Cu ce echipa tineti? pup:*

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Am incredere ca Steaua si Rapid se califica.

Cu un plus pentru prima si cu precizarea ca rapidistii au nevoie si de putin noroc la tragere.

Steaua are sanse foarte mari daca evita din prima urna pe Tottenham si PSG.

Rapidul are sanse mari la calificare daca evita echipele italiene din urna a 2-a valorica si de preferat si Tottenham si PSG din prima urna.

14 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Sunt Rapidist.Pai momentan sa vedem cu cine pica fiecare echipa si dupa aceea iti pot spune. Daca Rapidul si Steaua joaca ca in dublele cu Slask respectiv Cska eu zic ca au sanse de 80% sa mearga mai departe.Vasluiul daca nu face transferuri e moarta

| adi4ever a răspuns:

@liviudinamo : Tu cand scrii gandesti? Cica ''oricum nu au sanse nici Steaua, nici Vaslui, Otelu sau Rapid. sunt in grupe valorice slabe, in afara de Steaua 2, deci prin urma 0 sanse.""
Volska Poltava nu era cap de serie si va eliminat, Unirea Urziceni cand a terminat pe locul 3 in Champions League era in urna a 4.Rapidul in 2006 cand a ajuns pana in sferturi nu avea nici o sansa era tot in urna a 4. Asa ca toate au sanse la calificare.
Imi spui mie ca Otelul nu are sanse sa bata aici pe National Arena pe Basel si Benfica?

| Liviu321 a răspuns:

Eu tin cu Dinamo, din pacate, oricum nu au sanse nici Steaua, nici Vaslui, Otelu sau Rapid. sunt in grupe valorice slabe, in afara de Steaua 2, deci prin urma 0 sanse. Dar conteaza ca faci puncte pentru tara, ca mai cresti in coeficient si IEI BANI! Dinamo nu a vrut sa se califice, mai precis actionarii lor.

| Kennedy97 a răspuns:

Steaua

| Cristian523 a răspuns:

Cred ca trece steaua. eu tin cu u.craiova.dar din pacate nu mai exista... cel putin pana la primavara

| Michaela89 a răspuns:

Steaua-i cea mai tare,
Ceilalți nu au valoare!

| ivy a răspuns:

Steaua si Rapid CRED ca trec si Vasluiul are o sansa... x_X eu tin cu Dinamo sad laughing

| Sabryy a răspuns:

Steaua big grin

| patrick98 a răspuns:

EEu tin cu dinamo dar din pacate nu s-a calificat, deci o sa ma rog ca steaua sa iasa pe locul 3 sau 4 si sa nu treaca de grupe, chiar daca e intr-o grupa usoara, otelul nu are nici o sansa, la fel si vaslui deci cred ca rapid.

| Problemaaa a răspuns:

Eu is dinamovist big grinbig grinbig grin

| AddXf a răspuns:

Rapidu" :X

| 19marian60 a răspuns:

Steaua

| Pandaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Steauaaa! Hi roxy! ne vedem p TPU:*laughing

| iszabella a răspuns:

Steaua