| Cosma16 a întrebat:

Hey. Unde pot sa ma inscriu pentru o echipa de baschet(andrenamente, meciuri, cantonament etcccc...) in Bucuresti sau Sloboziabig grinPlz dau Funda:X
Ps: As putea sa ma inscriu la o echipa de baschet daca am 14-15 ani?big grin

2 răspunsuri:
| Mihay95 a răspuns:

Http://www.bclaguna.ro/echipa-antrenori-baschet intra aici si o sa vezi toate locurile din Bucuresti unde te poti duce sa faci baschet. E numai bine sa te apuci la 14-15 ani:D.Bft Funda?

| Ionut_Vlase_1995 a răspuns:

Lasa-mi id tautongue poate jucam odatatongue