| Hazzard10 a întrebat:

Hey
Vreau odata cu inceperea scolii sa ma apuc si eu de inot. Am 1.66 si ma gandeam ma apuc sa fac ceva in privinta asta. Am mai facut inot cand eram mic, am deprins cat de cat. As vrea sa ma duc la Dinamo in Bucuresti, impreuna cu un prieten insa nu stiu cum as putea sa fac pentru ca eu in clasa a 11 a o sa am program dupa amiaza intre 11:30-7:30 in mare. Ce imi puteti spune despre antrenori, cursuri, variante, orice?
Cel mai informativ si bine formulat raspuns o sa primeasca funda

1 răspuns:
| ciprianitaguapita a răspuns:

Ce pot sa iti zic decat ca este o idee foarte buna, daca ai cursuri dupa-amiaza du-te la antrenament dimineata, apoi daca vei fi bun si vei da randament o sa vina totul de la sine. daca vrei sa faci performanta. Si eu sunt la club la Dinamo dar nu la inot. succes