| MeridaOcean a întrebat:

Heyy TPU! Daca slabesc destule kilograme, vergeturile imi vor disparea? Am 56 de kg si am multe vergeturi pe picioare si se vad foarte urat, nu mai stiu ce sa fac in afara sa ma dau cu creme, uleiuri...etc.Voi ati avut vergeturi? Le-ati vindecat? Cum?

2 răspunsuri:
| mary4048 a răspuns:

Dimpotriva,vergeturile se vad mai bine atunci cand slabesti.Ele nu vor disparea niciodata, in cel mai rau caz se mai pot ameliora cu diverse produse si masaj..Succes!

| crystygye a răspuns:

Corect.Nu vei scapa de ele decat prin operatie.Din ce am inteles de cativa ani exista o operatie laser daca nu ma insel care inlatura vergeturile.