| anonim_4396 a întrebat:

Heyyy! Scuze daca intrebarea a mai fost postata.
Deci, vara trecuta eram in forma maxima. Ma antrenam foarte mult pentru fotbal, si acum nu m-am mai antrenat, pentru ca este foarte frig si stau doar in casa. Intrebarea este, cum pot sa ma mai antrenez ca sa fac macar flotari, nici flotari nu mai pot face... Tin sa va anunt ca sunt fata, am 15 ani, nu sunt grasa, sunt foarte slaba, dar vreau sa fac (putin, nu mult) muschi, adica ar fi ciudata o fata cu muschi, dar vreau doar sa intaresc masa musculara.

Răspuns Câştigător
| genifar45 a răspuns:

Hey! Eu fac inot de 2 ani(de 2 ori pe sapt) si am muschii accentuati....adica poti sa te duci la sala daca vrei sau la inot cum ti.am spus. happy

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai daca stai in casa poti face flotari, abdomene si ce mai vrei tu.