| EyX a întrebat:

Http://body-building.md/ro/catalog/product/655/mex-matri x-10-2.27kg.html VA ROG FRUMOS PARERI.ARE ROST SAU NU SA-L CUMPAR? E UN SUPLIMENT BUN?

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Mai pui un 6 euro si iei gold whey de la on. Intre anonim si cel mai bun existent tu ce ai alege?

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu am auzit de asta. si daca nu am auzit, no me gusta. ce pret are in lei?

| EyX explică (pentru JohnnyBi):

V-a fi 50euro.

| EyX explică (pentru JohnnyBi):

Whey aleg. funda, mersi

| JohnnyBi a răspuns (pentru EyX):

Mai pui un 6 euro si iei gold whey de la on. Intre anonim si cel mai bun existent tu ce ai alege?

| Feezz a răspuns:

Dupa cate am vazut ar 80% proteina, deci e foarte bun, dar nu pentru masa musculara.E bun daca ai masa musculara dezvoltata si vrei sa te definesti sau sa te mentii.