| XtremeOne a întrebat:

Http://postimg.org/image/5fhttfxy9/
Http://postimg.org/image/czx2cjzg7/

parere si sfaturi despre definirea muschilor. Am pus doua poze cu starea mea actuala. Vreau sfaturi pentru imbunatatirea ei si pentru marirea fortei. Daca musculatura nu este dezvoltata corect vreau sa stiu!

Răspuns Câştigător
| Goldenboy97 a răspuns:

Incep cu sfaturile:
-Mai pune masa pe tine si dupa definire.
-Se poate mai mult, trage mai tare.
-Bicepsu mi se pare cam micut.
- Mananca 5-6 ori pe zi mese consitente ca (orez cu pui, oua, carne)
-Pentru forta iti recomand creatina
- Iati un Mass Gainer
Pareri: Muschii sunt dezvoltati atat timp cat ii lucrezi la aceeasi intensitate.
-Procent mic de grasime
Pana acum arati bine, presupun ca esti la inceput, foloseste greutati putin mai mari si in timp o sa se vada si rezultatele.
Sper ca lucrezi si picioarele happy

3 răspunsuri:
| NDC12 a răspuns:

Dupa cum spune si MassEffect esti destul de bine definit, dar muschii sunt cam mici. Mai fa masa si dupa definire.

| MassEffect a răspuns:

Esti destul de bine definit dar nu ai masa mare. Sfatul meu sa mai faci masa si dupa aia definire.Si ce fac la spate ca vad ca nu il ai prea dezvoltat?

| XtremeOne explică:

Cateva exercitii pentru masa?