| Giovani_Prodan_1993 a întrebat:

Http://www.airsoft-cluj.ro/......ategory/6/ Doresc sa cumpar un sniper airsoft pe arc low budget(@500 RON )cum este aceasta.Sunt curios daca stiti(cei care detineti replica aceasta sau replici asemanatoare )care vor fi eventualele probleme pe care le voi intampina si cat de fiabila este aceasta replica? De asemenea piese de schimb de unde pot face rost de ele,si daca se gasesc.Ah si puterea, daca este reala :)

1 răspuns:
| Baica_Sergiu_1998 a răspuns:

Singurul lucru care il stiu este ca puterrea este reala. Are un prieten o usca din aceasta si, el a estimat ca viteza de propulsie este asemanatoare cu cea de pe sitewinking