| FitMonkey a întrebat:

Http://www.megaproteine.ro/......tina-300g/

ce parere aveti despre acest produs?
isi merita banii?
dar creatina, cat de buna e?
multumesc

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

E cel mai bun gainer de pe piata in momentul de fata. A castigat locul 1 doi ani la rand in categoria lui, are rezultate si e de la cel mai mare brand de suplimente din lume, Optimum Nutrition ON. Creatina e simpla, monohidrata, o sa cresti in forta, intervine in contractia musculara si cresterea volumului muscular.
Ca sa vezi ca nu vorbesc prostii poti cauta produsele in top 50 sa le vezi http://www.bodybuilding.com/store/top50.htm
Multa bafta!