| Radu136 a întrebat:

Http://www.megaproteine.ro/......Musculara/ sau http://www.megaproteine.ro/Proteine-masa-musculara/ON-Se rious-Mass-2-7-kg/. Care si-ar face mai bine treaba pentru masa musculara? Pachetul de la ML sau Serious mass?

1 răspuns:
| NDC12 a răspuns:

Eu zic ca pachetul Muscle Line e destul de bun, gainer +creatina+multivitamine, Serious Mass(daca vrei sa iei cutia mica si nu ai bani de o cutie mai mare) te tine doar o saptamana, si e doar gainer fara creatina sau multivitamine.