| Alecz_Alexandru_1992 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=jWc8gHlAkoM sunt pentru pectorali astea? ca mai mult imi incordez mainile decat pectoralii...

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cand faci piept se lucreaza si triceps + partea frontala a deltoidului si putin antebrate.

| Cosmin86 a răspuns:

Continuare : dar eu ti-as recomanda sa te duci la sala, sa faci impins cu haltera ( din orizontal si inclinat ), fluturari cu gantere, fluturari la scripeti, etc.
O sa observi o diferenta URIASA fata de ce faci tu acasa

| alliyn13 a răspuns:

Da... sant pentru pectorali. dar asta nu inseamna ca nu sunt si pentru maini raised eyebrows