| MarianDavidar a întrebat:

Imi place foarte mult si sala si kick boxul si calisthenics, credeți că ar fi o problema sa fac de exemplu in prima saptamana 3 zile sala 3 kick box iar săptămână următoare 3 zile calisthenics si iar 3 zile kick box si sa repet acest proces sau e total gresit? As vrea câte puțin din fiecare.

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

E in regula, dar ar trebui sa faci sala sau calisthenics saptamanal.

| MarianDavidar explică (pentru aXy99):

Deci cum am spus eu mai sus?

| aXy99 a răspuns (pentru MarianDavidar):

Da, cum ai spus si tu, dar daca vei avea vreo saptamana incarcata, renunta la kickbox. As fi spus sa renunti la una dintre ele definitiv, dar sala si calisthenicsul se completeaza, deci ai putea incerca asa. Sau sa combini sala cu calisthenics. Oricum faci tractiuni, flotari la paralele, tractiuni pentru biceps la sala.

| MarianDavidar explică (pentru aXy99):

Am inteles, multumesc