| Anonim6282 a întrebat:

Imi poate spune cineva niste exerciții pentru piept? Mentionez ca sunt fata. As vrea ceva care chiar functioneaza

3 răspunsuri:
| AlleXuSS a răspuns:

Buna te referi la exercitii pentru acasa sau la sala de fitness?
daca vrei pentru acasa poti cauta pe internet cu salile de fitness in perioada asta ma gandesc ca e cam nasol.
dar oricum nu sa se observe nici-o diferenta in primele 2-3 luni intre 4-6 luni incep sa apara rezultate big grin

| AnastasiaK a răspuns:

Pentru piept in sensul ca vrei sa iti antrenezi pectoralii? Intreb doar ca sa fiu sigura. Banuiesc ca nu faci parte din proastele care au impresia ca isi maresc sanii cu exercitii. happy

| siriusblack98 a răspuns:

Exercitiile de baza sunt cele mai eficiente.
-impins din culcat cu bara dreapta
-impins din inclinat cu bara dreapta
-impins din culcat cu ganterele
-impins din inclinat cu ganterele
iar secundare flotari si fluturari cu ganterele.
Gasesti pe Youtube executia la fiecare daca nu o cunosti deja.