| bogdiy a întrebat:

Imi puteti da cateva exercitii de forta pe cale le pot face de acasa?

15 răspunsuri:
| 0ffliner a răspuns:

Flotari, abdomene, bicicleta(exercitiul), genoflexiuni.

| AdyColt a răspuns:

Flotarile si abdomenele sunt cele mai importante

| Serban_Roxana_1991 a răspuns:

Da...sunt foarte multe :
-flotari-
-abdomene
-daca vrei sa radici greutazi poti lua doua lemne sau doua stocle pline cu apa
-daca vrei sa faci box poti lua o perna si sa dai in ea cu pumni
-genoflectiuni
Etc...

| Cosmin86 a răspuns (pentru AdyColt):

Sunt cele mai slabe. Mai documenteaza-te.

Daca vrei sa faci forta cu flotari si abdomene... mai bine te apuci de sah.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Flotări, abdomene, genoflexiuni

| SiLaS a răspuns (pentru 0ffliner):

Abdomenele sunt pentru forta? du-te in alta parte si cometneaza, aici nu este categoria ta

| SiLaS a răspuns (pentru AdyColt):

Abdomenele sunt pentru forta? Imi pare rau sa te dezamagesc dar nu ai dreptate.

| SiLaS a răspuns:

Forta nu ai cum sa pui acasa cum nu poti pune si masa musculara, cu sala nu ai ce sa compari.Iti spun eu un secret, ca tu nu ai de unde sa stii ca nu te intereseaza si iti este lene sa te documentezi, exercitiile de forta se fac greutate mare si repetari putin 4-6 repetari.Bafta!

| SiLaS a răspuns (pentru Serban_Roxana_1991):

"genoflectiuni" tu nu ai habar de sport, nici nu stii sa scrii corect niste exercitii si te apuci sa scrii pe net? Abdomene iti dau forta? serios voi cred ca glumiti

| Albastru45 a răspuns:

Cum a spus si domnul profesor de educatie fizica Silas, lasa-te de sport si du-te la lucru.

| SiLaS a răspuns (pentru Albastru45):

Merci! Mi-as fi dorit sa ies profesor de sport dar na...

| KadarIstvanCosmin2000 a răspuns:

Fa si tu
-Abdomene
-Flotari
-Genoflexiuni
-Fandari
Is multe frate multe

| Cosmin86 a răspuns (pentru Albastru45):

Tu iei in serios un amarat de profesor de educatie fizica, care castiga 2 lei pe luna? laughing

| SiLaS a răspuns (pentru Cosmin86):

Ala vorbea de mine rolling on the floorrolling on the floor

| Cosmin86 a răspuns (pentru SiLaS):

Ah, acum am vazut "Silas" laughing