| Tyler9 a întrebat:

Imi puteti da niște exercitii eficiente de creștere in înălțime pe care le po tface acasă?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Inot in piscina.

| Tyler9 explică (pentru neutrino):

Pass happy...

| ingerashulll a răspuns:

Te intinzi in fiecare dimineata in pat cit de tare poti, la bara poti sa stai si cineva sa te traga de picioare, voleiul chiar daca nu se practica acasa ajuta foarte mult la cresterea in inaltime si face niste buni buuuune big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun ceva ce si eu voiam sa fac, daca ai prin apropiere un parc cu cos de baschet, ia-ti prietenii si dai drumu, sau daca nu vrei sa dai banii pe un cos fa acasa unul pune-l pe ceva inalt ( spatele casei, perete orice si dai la cos 1 ora pe zi PS multam ca mi-ai adus aminte ce voiam sa fac vara asta