| MariaElenaStoicescu2 a întrebat:

Vreau sa scap de burtica. Ce exercitii eficiente de facut acasa imi puteti recomanda?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cauta exercitii cardio sau pilates pe Youtube si fa-i zilnic inceand cu 15 minute si mareste cat poti in fiecare zi pana ajungi la vreo 40 de minute zilnic.

| DanielHX a răspuns:

Daca vrei sa slabesti.nu trebuie sa faci doar execitii, alimentatia conteaza de 3 ori mai mult decat exercitiile.Trebuie sa te tii de o dieta + exercitii.

| MACosmin a răspuns:

Este mai greu sa slabesti daca faci doar exercitii. Daca combini exercitiile ( ceea ce ti-a recomandat Adry05 ) si o alimentatie buna iti va fi mult mai usor.