| alex19051988 a întrebat:

Imi puteti spune emisiuni sportive despre cum trebuie pariat inteligent si iti ofera pronosticuri atat la televizor cat si in mediul online. Daca cunoasteti astfel de emisiuni care se difuzeaza la televizor sa imi spuneti canalul si ora.

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

O singura emisiune stiu si o singura emisiune cred ca si este. Se numeste "Mergeti pe mana noastra" si se difuzeaza pe N24 Plus marti si joi de la orele 18:30.

http://www.n24plus.ro/emisiuni/mergeti-pe-mana-noastra

P.S. Au si pagina de Facebook. Poti sa-i urmaresti si acolo.