| Alex_Panaite_1997 a întrebat:

In ce sport este Cristiano Ronaldo, iar Simona halep?
Dau funda si felicit!

Răspuns Câştigător
| Luminita_Panaite_1985 a răspuns:

Cristiano in football la Real Madrid
Simona in tennis

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cristiano Ronaldo - fotbalist la Real Madrid
Simona Halep - tenis, locul 5 in lume.
O zi buna.

| Ibrahimovic a răspuns:

Pe bune? De ce ai pus intrebarea asta, sa vezi cum functioneaza site-ul? happy

| TOOL a răspuns:

Salut Pai Cristiano este fotbalist, la Real Madrid, si are 2 baloane de aur in palmares.
Simona Halep joaca tenis si este numarul 7 sau 5 ( daca nu ma insel ) in lume. Funda?

| bogdiy a răspuns:

Cristiano ronaldo fotbal si simona haleb tenis

| DifferentKidd a răspuns:

Cristiano Ronaldo este fotbalist, are 27 de ani, joacă la Real Madrid a jucat la Manchester United și prima dată la Sporting parcă.Iar despre Simona Halep știu doar că joacă tenis și vrea să exceleze.

| Luminita_Panaite_1985 a răspuns:

Cristiano in football la real madrid
Simona in tennis