| fabian565 a întrebat:

In fotbal, ce e un hat trick sau head trick (nu stiu cum se scrie). Mersi in avans happy

6 răspunsuri:
| RzV28 a răspuns:

Hat-trick- este atunci cand un fotbalist inscrie 3 goluri intr-o singura partida!

| fabian565 explică (pentru RzV28):

Mersi

| darckpetry123 a răspuns:

Corect este Hat-Trick. Hat-trick- este atunci cand un fotbalist inscrie 3 goluri intr-un meci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fotbal si inseamna atunci cand un jucator da 3 goluri in acelasi meci.

| NOBODY a răspuns:

Hat trick - trei goluri marcate de același jucător în același meci. Head trick nu există.

| OnuOnulică a răspuns:

Hat Trick înseamnă când un jucător marchează 3 goluri într-un meci.