| anonim_4396 a întrebat:

În general Sportivii arata bine din punct de vedere fizic,
însa Exista si Solisti din diferite genuri Muzicale care au un Corp de invidiat.
de ex:
50 Cent sau the game!
Ei Cum Reusesc sa-si memtina forma fizica,avand in vedere ca nu sunt sportivi?
În zilele în care n-au concerte sau nu lucreaza în Studio, Se duc La Sală?
Sau Cum?

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

Sunt vedete, treaba lor este sa arate bine. Nu sunt mereu in studio, la inregistrari/filmari/concerte, au mai mult timp decat un om care lucreaza norma intreaga si mai are si familie. Sa nu mai mentionam ca ei isi permit antrenori personali si hrana scumpa si de calitate, chiar bucatari, nutritionisti, etc. Pe scurt, au bani si timp, dar si ambitie fiindca e mai usor sa stai prin cluburi decat sa tragi la sala.

3 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Crezi ca-l cumpara cu bani? Se antreneaza, doar nu canta 24/24 sau stau in studiouri 24/24.

Răspuns utilizator avertizat
| ĂlaRău a răspuns:

Reusesc asta prin exercitii fizice si o buna alimentatie. Unii fac sport, trag de fiare sau alearga.
50 Cent a fost impuscat cu ani in urma si a obtinut fizicul ala in urma exercitiilor de recuperare.