| vlad89c a întrebat:

In grupele UEFA champions league, cate echipe merg mai departe la final?

Răspuns Câştigător
| Fikki a răspuns:

Se califica primele 2 echipe din fiecare grupa iar cea de pe locul 3 din fiecare grupa merge in Europa League. Cea de pe locul 4 este eliminata de tot.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se califica mai departe primele 2 echipe din fiecare grupa.

| alexs99 a răspuns:

Echipele care merg mai departe din grupele UEFA Champions League sunt primele 2 echipe(care merg in optimile UCL) si cea de pe locul 3(care merge in saisprezecimile Europa League).

| Ibrahimovic a răspuns:

Primele doua. Si a treia merge un Europa League.o alta intrebare stupida, pusa doar ca sa fie pusa. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg cate 2 echipe din fiecare grupa iar a treia echipa se duce-n Europa League.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Locurile 1-2 (in optimi)
locul 3 (in Europa League)
locul 4 (eliminata)

| vangaelis a răspuns:

| vinusipaharu a răspuns:

2.