| anonim_4396 a întrebat:

In meciul dintre Steaua Bucuresti-Dinamo Tblisi arbitrul a fost rus?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Arbitru a fost Belgian.

| TonyTZu a răspuns (pentru OnuOnulică):

Mersi sper ca ai vazut cand cei de la Dinamo Tblisi l-au accidentat pe Tanase si nici macar galben nu i-a dat

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu,arbitrul din meciul Steaua-Dinamo. Tbilisi nu a fost rus, a fost islandezul Kristinn Jakobsson.

| TheBlisterExists a răspuns:

ARBITRU: Kristinn Jakobson. Asistenti: Sigurdur Oli Thorleifsson si Birkir Sigurdasson. Rezerva: Gunnar Jarl Jonsson (toti din Islanda). Observator UEFA pentru arbitri: Michel Piraux (Belgia)
STADION: "National Arena" (Bucuresti)