| coMpLeT a întrebat:

In meciul Inter-Vaslui care inca se joaca in acest moment am vazut la stiri ca portarul a fost eliminat si sunt curios cum s-a procedat. Au ramas cei de la Inter fara portar? A intrat un jucator de camp drept portar? A fost scos un jucator de camp si a fost introdus un nou portar? Cum s-a procedat?
Si inca ceva, golul a fost marcat din penalty? De catre cine?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Da,Castelazzi a faultat in careu si a intrat in poarta pentru Inter, Vid Belec.In momente de genul,trebuie scos un jucator de camp, a fost scos Cassano, uomo di merda, tradatorul.A marcat Stanciu, dar acum e egal si e cam gata calificarea.

| JustMe47 a răspuns (pentru Dumnezău):

A marcat Vaslui in min 80, se mai poate!

| Dumnezău a răspuns (pentru JustMe47):

Se mai putea. Oricum, Inter sunt absolut praf de cand a plecat Mourinho.Si Steaua ii batea pe astia.

3 răspunsuri:
| lotian a răspuns:

S-a basit mireasa!