| Vincentiu_5410 a întrebat:

Intrebare fotbal: De ce meciurile lui Rapid le televizeaza pe Dolce Sport? eu nu prind Dolce Sport iar celelalte al lui steaua sau dinamo le da pe digi sport? digi sport am, dar n-am dolce si toate meciurile Rapidului din Liga I le da pe dolce sad

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Depinde de pachetul care l'au licitat.Meciul Steaua-Mioveni a fost pe Dolce Sport big grin

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Pentru ca cei de la dolce au cumparat meciurile rapidului.

| Marco14 a răspuns:

Doua explicati : asa sa nimerit, ca acum rapid joaca cu ceahlaul pe digisport 1 sau 2 si a doua explicatie rapidu su.ge pu.la

Răspuns utilizator avertizat
| LordRing a răspuns:

Cred ca aia fac un program EX:22august steaua-rapid pe dolce sport, 23august dinamo-vaslui pe digi sport.Fiecare canal isi alege niste echipe si daca vrei sa vezi meciurile lui rapid asteapta pana o sa dea pe digi sport sau pe antena 1 eu am dolce sport si as vrea sa am digi sport.